Produkcja

Współpracujemy z najlepszymi w Polsce fachowcami i wspólnie z nimi tworzymy unikatowe zegarki. Wszystkie komponenty wykorzystywane w czasie produkcji pozwalają wytworzyć najwyższej jakości polskie czasomierze. Materiał wykorzystywany do produkcji naszych kopert to najwyższej jakości 100%-procentowa stal szlachetna. Tarcze zaprojektowane z dbałością o detale, precyzyjnie wykonane, pokryte galwanicznym srebrem z nadrukowanymi cyframi i indeksami lub naniesionymi aplikacjami, gwarantują czytelność i estetyczne doznania subtelnej harmonii kompozycyjnej. Jak powstają nasze tarcze ?

przygotowanie tarczy
naniesione srebro galwaniczne podkład kolor czarny matowy
nadrukowane symbole , cyfry i część napisów
naniesione pozostałe napisy , jeszcze tylko koło wokół krzyża maltańskiego i tarcza gotowa
Serca naszych zegarków to najnowocześniejsza szwajcarska technologia. Mechanizm szwajcarski ETA 2824-2 osiąga 28.800 wahnięć na godzinę. Odchylenie dobowe to tylko kilka sekund. Mechanizm posiada 25 kamieni i jest zabezpieczony przed wstrząsami systemem Incabloc Nowodiac.
Mechanizm Eta 2824-2 z widocznym rotorem i systemem Incabloc Nowodiac.
Mechanizm UNITAS 6497-6498

Dbając o detale współpracujemy z koszalińskimi grawerami oraz z wytwórcami pasków i opakowań dla naszych produktów. W każdej fazie produkcji dbamy o najwyższą jakość i precyzję co pozwala nam podarować Państwu polski produkt najwyższej klasy.

Copyright by www.zegarkiczas.pl Wszystkie prawa zastrzeżone